info@ebjewellery.eu

Prekių grąžinimas

Keitimo | Grąžinimo garantija

Per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos jūs galite:

Grąžindamas prekę,  pirkėjas turi atsiųsti el paštu erikabutjewellery@gmail.com užklausą, kurioje turi pateikti savo VARDĄ, PAVARDĘ, ADRESĄ, TEL NR, UŽSAKYMO NUMERĮ, nurodyti grąžinimo/keitimo priežastį, prisegti nuotraukas jeigu prekė yra pažeista ar neatitinka prekės kurią užsakėte. 

Siuntą galite išsiųsti per Lietuvos paštą arba per bet kurią kurjerių tarnybą mūsų adresu. Taip pat omniva ar Lp Express paštomatu. (Grąžinimo adresą nurodysime kai priimsime Jūsų užklausą) 

Lauksime jūsų grąžinimo. Vos tik gausime jūsų grąžinimą informuosime jus el paštu. 

(* pažymėta žvaigždute –  kiekvienas gaminys gaminamas individualiai, tad grąžinti gaminius galite jeigu gavote brokuotą gaminį arba neatitinkantį nuotraukoje esančio. Gaminiai be defektų nėra grąžinami. )

DĖMESIO : prekės priimamos tik laikantis visų grąžinimo taisyklių t.y. :

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus: 

 Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 kalendorinių dienų, po to, kai yra patikrinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimas. 

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant akivaizdų gaminio panaudojimą, papuošalų nešiojimą. Taip pat negrąžiname pinigų jeigu užsisakėte vardinį gaminį, bet nenurodėte informacijos apie pakeitimus. 

 

Pateikdami užsakymą, Jūs sutinkate, su prekių keitimo-grąžinimo taisyklėmis.

 

SVARBU!

Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų, skirtinguose kompiuteriuose, telefonuose ar kituose įrenginiuose prekės spalva gali skirtis, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos.

MES PASILIEKAME TEISĘ KEISTI DETALES Į PANAŠIAS JEI ŠIUO METU NETURIME VIENOKIŲ AR KITOKIŲ ESAMŲ NUOTRAUKOSE..

Please wait...

Subscribe to our newsletter

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.