info@ebjewellery.eu

Pirkimo gidas

SVARBU VISI UŽSAKYMAI ATLIKTI PO VASARIO 10D pasieks kovo 2-3dienomis..VASARIO MĖN ATOSTOGAUJAME kaip ir kasmet. Į visus laiškus atsakysime kovo 2d.

 

Sveiki atvykę į EB Jewellery internetine parduotuve.
Būtinai perskaitykite visą pirkimo gidą prieš pirkdami, kad nebūtų nesusipratimų.

Pirkti EB Jewellery internetinė parduotuvė išties paprasta. Viskas vyksta taip pat kaip ir kitose el parduotuvėse, tačiau yra keletas niuansų kuriuos Jums ir aprašysiu.


PIRKIMAS EL PARDUOTUVĖJE
1) Pasirinkite norimas prekes ir įdėkite į savo prekių krepšelį;
2)  Spaudžiate apmokėjimas arba peržiūrėti savo krepšelį (jeigu norite kažką keisti ar pasitikrinti jog viską gerai užsisakėte)  jei visas užsakymas gerai supildytas spaudžiate apmokėjimas; (STEBĖTI SIUNTOS KELIĄ GALI TIK REGISTRUOTI VARTOTOJAI, todėl perkantis prekes užsiregistruokite)
3) Būtinai nurodykite teisingus savo duomenis, jeigu adresas siuntimo nesutampa su adresu registracijos metu, galite įvesti papildomą siuntimo adresą;
4) Pasirinkite pristatymo būdą; Galimi keli variantai (jie galioja užsakymams Lietuvoje) : Lietuvos paštas, Lp Express paštomatas ir kurjeriai , Omniva paštomatas, DPD parduotuvės Lietuva (paštomatu turite pasirinkti ir paštomato pristatymo adresą) atsiėmimas vietoje. Jeigu REGISTRUODAMIESI nurodėta adresą ne Lietuvoje parduotuvėje automatiškai pristatymo būdas pasirenkamas (t.y Lietuvos paštas) jums tereikės suvesti savo šalį ir regioną,kad galėtu parduotuvė automatiškai paskaičiuoti pristatymo būdą.  BALTIJOS ŠALYSE omniva paštomatų įkainiai yra visiškai vienodi, Baltijos šalys taip pat gali pasirinkti kelis pristatymo būdus (t.y omniva paštomatai, Lietuvos paštas) PASIRINKUS PRISTATYMO BŪDA “ ATSIĖMIMAS VIETOJE“ kreiptis el paštu ,kitu atveju po 2dienu užsakymą atšauksime. *Šis pristatymo būdas galioja tik apmokėjus užsakytą gaminį.
5) Pasirinkite apmokėjimo būdą (bankinis pavedimas arba paypal)  ir spaudžiate apmokėti;
6) Viskas Jūsų užsakymas pateiktas, jums nurodomi apmokėjimo rekvizitai pagal kuriuos turite apmokėti.
7) Po apmokėjimo gaunate sąskaitą.( Atlinkdami mokėjimą bankiniu pavedimu BŪTINAI nurodykite užsakymo numerį)

Skilties IŠPARDAVIMAS jeigu matote -1 tai reiškia,kad jau nebėra tų prekių,pagaminimas taip pat negalimas būtent jų.

*** PRIE GAMINIŲ SU BLING BLING FIGŪROMIS matomas užrašas TURIME reiškia, kad turime figūrą ir galime pagaminti. Jei matote IŠPARDUOTA kreipkitės el paštu arba per facebook ir mes mielai Jums atsiųsime laisvas figūras iš kurių galima rinktis.

INDIVIDUALUS UŽSAKYMAS
(INDIVIDUALUS GRAVIRAVIMAS IR  PAN.)

* Jeigu pageidaujate, kad ant angeliukų arba tagiukų būtų nurodytas Jūsų tekstas, tvirtinant užsakymą skiltyje „Pastabos“ (dešnėje užsakymo pusėje) nurodykite visą pageidaujamą tekstą, jeigu kils neaiškumų su Jumis susisieksiu.

* Taspats kas nurodyta viršuje galioja ir visiems užsakymo pakeitimams, spalvos , dydis, ilgis ir pan. viską kuo išsamiau nurodykite pastabose, jeigu Jūsų tel. nr registracijos metu skiriasi ,pastabose nurodykite ir savo kontaktus, kad esant reikalui būtų galimybė susisiekti.

UŽSAKYMŲ ĮVYKDYMO LAIKAS IR PRISTATYMAS

UŽSAKYMŲ ATLIKIMO LAIKAS 5-8 DARBO DIENOS po atsiskaitymo (savaitgaliais nedirbame). Jeigu reikalingas graviraviravimas užsakymo pagaminimas užtrunka iki 5-10d.d ir pagaminus išsiunčiamas. Dėl visos reikalingos informacijos rašykite privačiai el paštu: erikabut@hotmail.com arba susisiekite per facebook: @ErikaButJewellery

SVARBI INFORMACIJA

(informacija kuri nesikeičia kiekvienais metais, tad tai yra būtina perskaityti ir pasirūpinti iš anksto) 

‼️‼️‼️ŠVENTINIU LAIKOTARPIU NUO LAPKRIČIO 15D IKI SAUSIO 1D INDIVIDUALIŲ UŽSAKYMŲ NEVYKDOME! NEGRAVIRUOJAME PAGEIDAUJAMŲ TEKSTŲ! Taip pat šventiniu laikotarpiu užsakymų atlikimo laikas gali užtrukti ilgiau nei įprastai dėl padidėjusio užsakymų kiekio. NUO GRUODŽIO 1D IKI SAUSIO 2D SIUNTŲ PRISTATYMAS GALI STRIGTI DĖL DIDELIO SIUNTŲ KIEKIŲ PAS PASLAUGOS TIEKĖJUS PER TERMINALUS SIUNTOS GALI BŪTI NUKREIPTOS Į KITUS TERMINALUS NEI JŪS PASIRINKOTE. DAUGIAU INFO MŪSŲ Facebook puslapyje arba Lietuvos pašto ir paštomatų puslapiuose. !

‼️‼️‼️ SVARBU! UŽSAKYMAI ATLIKTI PO GRUODŽIO 15D GALI VĖLUOTI IR IKI ŠV. KALĖDŲ JŪSŲ NEPASIEKTI. GAMINUKAIS PASIRŪPINKITE IŠ ANKSTO. 

(Gruodžio 31d.. – Sausio 5d. nedirbsime)

JEIGU NEPAVYKSTA SU MUMIS SUSISIEKTI EL PAŠTU ARBA PER FACEBOOK SKAMBINKITE MUMS MŪSŲ DARBO VALANDOMIS T.Y SAVAITĖS DIENOMIS NUO 11:00H IKI 15:00H telefonu 860934188

Labai prašome visų supratingumo šventiniu laikotarpiu, gaminukus dovanėlėms užsisakykite iš anksto,kad nekiltų vėliau nesusipratimų ir piktumų. Linkime visiems gražių ir jaukių švenčių.

 

‼️‼️‼️ VISI UŽSAKYMAI ATLIKTI PO VASARIO 10D pasieks kovo 2-3dienomis..VASARIO MĖN ATOSTOGAUJAME kaip ir kasmet. Į visus laiškus atsakysime kovo 2d.‼️‼️‼️

/-/-/-/-/-/-/-//-/-/-/-/-/-/-//-/-/-/-/-/-/-//-/-/-/-/-/-/-/

INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIO PAKABUKUS – KVAPUKUS:

1) Nerekomenduojama pakabuko automobilyje kabinti (o jei esate užsikabinę,tai rekomenduojame nukabinti) esant didesnei nei 25 laipsniai šilumos temperatūrai, kadangi nors ir naudojami papildomi klijukai pagrindas yra karšti klijai kurie nuo karščio gali atsiklijuoti ir pakabukas sutrūks. Jeigu visgi nesilaikėte rekomendacijų drąsei rašykite būtinai sutaisysiu Jūsų gaminuką,svarbiausia tada bent antrąjį kartą laikytis rekomendacijų.:)
2) Būtinai užsukti tvirtai kamštuką (po atsukimo pirmąjį kartą pakabinus), jei neužsuksite kamštelio ir skystis pateks ant automobilio salono paviršių jį gali sugadinti. Daugiau informacijos kurią rekomenduoja gamintojas kvapukų galiu atsiųsti privačiai. Jeigu neužsukote kamštelio iki galo tvirtai ir jis išsiliejo – mes už sugadintus paviršius neatsakome.
3) Pakabukai neliečia automobilio stiklo,tad pergyventi,kad jį išdauš nėra ko.
4) Kvapus galima tiek papildyti tiek pakeisti pasibaigus. Klauskite ir atsakysiu visiems 🙂

 

INFORMACIJA APIE BLIZGIUS AUTO PAKABUKUS:
1) Nerekomenduojama šio pakabuko kabinti į automobilį su kuriuo važinėjama per itin didelius kelio nelygumus,bei tais nelygumais viršinant leistiną greitį,kadangi jie yra sunkesni už įprastą pakabuką nuo visų apkrovų gali nutrūkti. Jei visgi Jums sutrūko pakabukas būtinai rašykite man ir sutaisysime. Visus savo gaminius sutaisau.
3) Nerekomenduojama pakabuko automobilyje kabinti (o jei esate užsikabinę,tai rekomenduojame nukabinti) esant didesnei nei 25 laipsniai šilumos temperatūrai, kadangi nors ir naudojami papildomi klijukai pagrindas yra karšti klijai kurie nuo karščio gali atsiklijuoti ir pakabukas sutrūks. Jeigu visgi nesilaikėte rekomendacijų drąsei rašykite būtinai sutaisysiu Jūsų gaminuką,svarbiausia tada bent antrąjį kartą laikytis rekomendacijų.:)

Please wait...

Subscribe to our newsletter

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.